U subotu, 07. studenoga, u Zagorju ob Savi održalo se Otvoreno kickboxing prvenstvo Slovenije „Slovenija Open 2009.“, u disciplinama semi contact i light contact. Borbe su se odvijale na pet borilišta, a konkurencija je bila izuzetno jaka. Među 415 natjecatelja iz Austrije, Hrvatske, Mađarske, Italije, Bugarske i Slovenije vrlo uspješno je nastupilo i četvero natjecatelja pulskog i dvije natjecateljice medulinskog kickboxing kluba „Lav“ koji su nastupili u obje kickboxing discipline i izborili nastupe u pet finala.

Najuspješnija je bila Maja Britvić koja je u semi contactu u kategoriji natjecateljica do 16 godina preko 60 kg težine osvojila prvo mjesto i pehar, dok je u kategoriji natjecateljica preko 16 godina (juniorke / seniorke) preko 65 kg osvojila treće mjesto i brončanu medalju. Maja Britvić ja nastupila i u light contactu u kategoriji natjecateljica preko 16 godina (juniorke / seniorke) preko 65 kg težine te osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju izgubivši u finalnoj borbi od višestruke svjetske i europske prvakinje Ane Znaor.

Nensi Grižančić je nastupila u semi contactu natjecateljica do 16 godina težine do 60 kg i osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju, dok je u light contactu u kategoriji natjecateljica preko 16 godina (juniorke / seniorke) osvojila treće mjesto i brončanu medalju. Druga mjesta i srebrne medalje su osvojili Dominik Fontana, u semi contactu u kategoriji natjecatelja do 16 godina, težine do 28 kg i Sven Gerenčir u light contactu u kategoriji natjecatelja preko 16 godina težine do 63 kg.

Diana Tanushaj u kategoriji do 16 godina i Dean Hodžić u kategoriji preko 16 godina svoj su nastup u semi contactu završili gubitkom borbe u osmini finala. Za dva tjedna natjecateljice medulinskog i pulskog kickboxing kluba „Lav“ očekuje nastup na Svjetskom seniorskom kickboxing prvenstvu u Italiji. Pripreme za taj nastup su u završnom dijelu.