Proteklu subotu održao se domaći međunarodni turnir u hrvanju grčko-rimskim načinom i u hrvanju za žene u Puli. Na ovom domaćem turniru okupilo se 327 hrvača i hrvačica iz sedam država (Italija, Češka, Slovenija, Bosna i Hercegovina, Srbija, Mađarska i Njemačka) koje su se odazvale s ukupno 17 klubova. Bilo je i 20 domaćih klubova iz cijele Hrvatske.

Klub 'Istarski borac' iz Pule predstavljalo je 25 natjecatelja koji su u uzrastima početnika, mlađih dječaka, starijih dječaka, kadeta i kadetkinja. Početnik u klubu 'Istarski borac' Marko Nikolić na svom prvom hrvačkom natjecanju osvaja broncu. Kadet Daria Kneževića u kategoriji do 71 kg koji je osim zlata osvojio i posebnu nagradu za najuspješnijeg domaćeg hrvača. Također, dva srebra su osvojili Jure Rajković u kategoriji do 65 kg i Matej Topolko u kategoriji do 80 kg. Kadetkinja Mara Perković u kategoriji do 55 kg osvojila je peto mjesto.

Treneri koji su pratili hrvače: Matteo Pavičić i Danijel Bošković. Organizator: Hrvački klub Istarski Borac