Od ove školske godine u OŠ Juršići imamo produženi boravak za najmlađe školarce. Suradnjom Općine Svetvinčenat i osnivača Istarske županije adaptiran je prostor unutar školske zgrade za rad produženog boravka, te su u proračunu općine osigurana sredstva za troškove nastavnog osoblja. Nadamo se da ćemo ovime olakšati boravak i rad našim školarcima i njihovim roditeljima, javljaju iz Općine Svetvinčenat..

- U cijelosti su pokriveni troškovi građevinskih i stolarskih radova te plaća učiteljice te je otvoren cjelodnevni boravak učenicima razredne nastave čijim roditeljima je to potrebno. Posebna pohvala učiteljicama Ester, Dei, Sabini i Suzani te učiteljicama engleskog i talijanskog jezika Maji i Jeleni na ustrajnosti u provođenju zamisli u djelo! Nadamo se da će naša škola u budućnosti imati pozitivan rast broja učenika i zahvaljujući produženom boravku u kojem na učenike pazi mlada učiteljica Ivana Peršić, navode iz OŠ Juršići. (iPress)