-------
Barban
Broj obrađenih biračkih mjesta: 7 od ukupno 7 (100,00%)
1. DALIBOR PAUS (IDS, ISU - PIP) 48,09%
2. NINO ROJNIĆ (SDP) 30,95%
3. KATARINA RADOLA (HDZ 17,85%)
-------
Brtonigla
Broj obrađenih biračkih mjesta: 3 od ukupno 3 (100,00%)
1. NEŠ SINOŽIĆ (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 39,78%
2. EZIO BARNABA (IDS) 38,96%
3. TOMISLAV KLARIĆ (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 18,77%
-----
Cerovlje
Broj obrađenih biračkih mjesta: 7 od ukupno 7 (100,00%)
1. ELVIS ŠTERPIN (IDS) 502 glasa
2. MARTINA STABILE (DEMOKRATI, HSS, LABURISTI) 126 glasova
-----
Funtana
Broj obrađenih biračkih mjesta: 1 od ukupno 1 (100,00%)
1. MLADEN GRGETA (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 394 glasa
2. EUGEN FABRIS (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 147 glasova
-----
Fažana
Broj obrađenih biračkih mjesta: 4 od ukupno 4 (100,00%)
1. RADOMIR KORAĆ (SDP, HSU) 62,99%
2. NICOLETTA BALIJA (IDS) 25,15%
3. MARINKO GAZIĆ (HDZ) 8,19%
-----
Gračišće
Broj obrađenih biračkih mjesta: 4 od ukupno 4 (100,00%)
1. IVAN JEROMELA (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 45,99%
2. IVAN MIJANDRUŠIĆ (IDS) 33,04%
3. IVAN VOJSKOVIĆ (SDP) 18,86%
-----
Grožnjan
Broj obrađenih biračkih mjesta: 2 od ukupno 2 (100,00%)
1. CLAUDIO STOCOVAZ (IDS)
------
Kanfanar
Broj obrađenih biračkih mjesta: 5 od ukupno 5 (100,00%)
1. SANDRO JURMAN (HSLS) 617 glasova
2. IVICA POKRAJAC (IDS) 212 glasova
----------
Karojba
Broj obrađenih biračkih mjesta: 4 od ukupno 4 (100,00%)
1. MARKO LAKOŠELJAC (HDZ) 41,83%
2. ALEN ROSIĆ (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 33,98%
3. DALEN BERTOŠA (IDS) 21,17%
------
Kaštelir-Labinci
Broj obrađenih biračkih mjesta: 2 od ukupno 2 (100,00%)
1. ĐULIJANO PETROVIĆ (IDS) 404 glasa
2. MARKO KNEZOCI (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 305 glasova
------
Kršan
Broj obrađenih biračkih mjesta: 8 od ukupno 8 (100,00%)
1. ROMAN CARIĆ (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 48,22%
2. VALDI RUNKO (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 29,16%
3. MAURICIO BAJERIĆ (IDS, HSU) 20,34%
-----
Lanišće
Broj obrađenih biračkih mjesta: 3 od ukupno 3 (100,00%)
1. ROBERTA MEDICA (KANDIDATKINJA GRUPE BIRAČA) 115 glasova
2. SLAVKO JURIŠIĆ (HDZ) 58 glasova
-----
Ližnjan
Broj obrađenih biračkih mjesta: 6 od ukupno 6 (100,00%)
1. MARKO RAVNIĆ (IDS, ISU - PIP, SDP) 1.154 glasa
-------
Lupoglav
Broj obrađenih biračkih mjesta: 7 od ukupno 7 (100,00%)
1. FRANKO BAXA (IDS) 211 glasova
-------
Marčana
Broj obrađenih biračkih mjesta: 7 od ukupno 8 (87,50%)
1. PREDRAG PLIŠKO (IDS, SDP, ISU - PIP) 52,68%
2. SREĆKO PERŠIĆ (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 24,54%
3. ANĐELO VALIĆ (HSU) 11,00%
4. LJILJANA MILOŠ (DEMOKRATI) 6,57%
5. CVETKO SLOKOVIĆ (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 3,28%
--------
Medulin
Broj obrađenih biračkih mjesta: 7 od ukupno 7 (100,00%)
1. GORAN BUIĆ (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 38,03%
2. IVAN KIRAC (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 30,03%
3. EMIL JUKOPILA (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 16,25%
4. MIRNA MIHOVILOVIĆ RADOLOVIĆ (IDS, ISU - PIP) 12,94%
------
Motovun
Broj obrađenih biračkih mjesta: 4 od ukupno 4 (100,00%)
1. TOMISLAV PAHOVIĆ (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 337 glasa
2. STEFANO BERTOŠA (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 196 glasova
------
Oprtalj
Broj obrađenih biračkih mjesta: 2 od ukupno 2 (100,00%)
1. LEO BAZJAK (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 49,89%
2. SEBASTIJAN BANČIĆ (IDS) 44,06%
3. MARIO BAUER (HDZ) 4,10%
------
Pićan
Broj obrađenih biračkih mjesta: 5 od ukupno 5 (100,00%)
1. DEAN MOČINIĆ (IDS) 58,56%
2. MATEO SLIVAR (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 25,42%
3. FABRICIO LUKEŽ (ID - DI) 13,84%
------
Raša
Broj obrađenih biračkih mjesta: 8 od ukupno 8 (100,00%)
1. GLORIJA PALISKA (IDS, ISU - PIP) 56,61%
2. VEDRAN GRUBIŠIĆ (SDP) 24,89%
3. ADMIRA ŽAKULA (HDZ) 14,98%
------
Sveta Nedelja
Broj obrađenih biračkih mjesta: 6 od ukupno 6 (100,00%)
1. IRENE FRANKOVIĆ (IDS, ISU - PIP) 706 glas
2. ROBI ČALOVIĆ (DEMOKRATI) 467 glasova
-----
Sveti Lovreč
Broj obrađenih biračkih mjesta: 2 od ukupno 2 (100,00%)
1. MARKO LJUBEŠIĆ (IDS) 282 glasa
2. ŠIME MATOŠEVIĆ (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 110 glasova
------
Sveti Petar u Šumi
Broj obrađenih biračkih mjesta: 1 od ukupno 1 (100,00%)
1. MARIO BRATULIĆ (HDZ) 380 glasova
2. SANDRA BANČIĆ (KANDIDATKINJA GRUPE BIRAČA) 255 glasova
------
Svetvinčenat
Broj obrađenih biračkih mjesta: 8 od ukupno 8 (100,00%)
1. DEAN PERKOVIĆ (IDS, ISU - PIP) 668 glasa
2. MILENKO CUKERIĆ (HDZ) 239 glasova
-----
Tar- Vabriga
Broj obrađenih biračkih mjesta: 3 od ukupno 3 (100,00%)
1. NIVIO STOJNIĆ (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 624 glasa
2. GIULIANO VOJNOVIĆ (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 288 glasova
-------
Tinjan
Broj obrađenih biračkih mjesta: 3 od ukupno 3 (100,00%)
1. GORAN HRVATIN (SDP) 504 glasa
2. SANDI BANČIĆ (IDS) 232 glasa
------
Višnjan
Broj obrađenih biračkih mjesta: 6 od ukupno 6 (100,00%)
1. ANGELO MATTICH (NLV) 704 glasova
2. ANA ČERNJUL (IDS) 561 glasa
------
Vižinada
Broj obrađenih biračkih mjesta: 2 od ukupno 2 (100,00%)
1. MARKO FERENAC (SDP) 490 glasova
------
Vrsar
Broj obrađenih biračkih mjesta: 3 od ukupno 3 (100,00%)
1. IVAN GEROMETTA (IDS) 676 glasova
------
Žminj
Broj obrađenih biračkih mjesta: 4 od ukupno 4 (100,00%)
1. ŽELJKO PLAVČIĆ (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 1.144 glasa
2. SANJIN DEBELJUH (KANDIDAT GRUPE BIRAČA) 317 glasova
(iPress)