Izrazito je gust promet te se vozi usporeno na autocesti A1 na dionici Zagreb- Bosiljevo u oba smjera te Zadar 1- tunel Sveti Rok u smjeru Zagreba. U koloni se vozi i na autocesti A 7 prema GP Pasjak i Rupa; kolona je na NP Rupa u smjeru Rupe je 5 km, a u smjeru Zagreba 2 km.
Kod tunela Sveti Marko na dionici Karlovac- Bosiljevo u smjeru Rijeke promet teče usporeno u koloni.
Na izlazu s autoceste A1 u smjeru Zagreba kolona je oko 5 km, a pojačan je i ulazak na autocestu. Vozače molimo da održavaju sigurnosni razmak između vozila.
Na naplati Trakošćan na autocesti A2 Zagreb- Macelj u smjeru Maclja kolona je oko 2,5 km.
U koloni se vozi i na autocesti A 7 prema GP Pasjak i Rupa; kolona je na NP Rupa u smjeru Rupe je 5 km, a u smjeru Zagreba 2 km.
Do povremenih zastoja dolazi i na izlazu s otoka Krka na Krčkom mostu, na čvoru Oštrovica na izlazu s autoceste A6 Rijeka- Zagreb u smjeru Crikvenice, na riječkoj obilaznici na čvoru Sveti Kuzam u smjeru Bakra te na dionici Jadranske magistrale Split-Omiš- Makarska, izvijestio je HAk. (iPress).

























































